Prodej bytu 2+kk s terasou

Byt - prodej, U proseckého kostela, Praha 9 - Prosek

Velmi pěkně dispozičně řešený 2+kk (56,64 m2) s terasou (7,97 m2)se nachází v 1.patře Rezidence U Proseckého kostela, Praha 9. Byt má krásnou, čtvercovou, jižně orientovanou terasu, která umožňuje letní venkovní stolování. Ta je přístupná jak z obývacího pokoje tak z ložnice. V předsíni je prostorná komora, poskytující spoustu úložného prostoru, který často v menších bytech chybí.
Tento byt patří jistě k nejhezčím bytům v celém projektu, kde je celkem 35 bytů různých velikostí, typů a netradičních řešení.
K bytové jednotce lze přikoupit jedno i více podzemních garážových stání několika velikostí.
Výhodou je na jedné straně blízkost stanice metra „Prosek“ (350 m) a autobusu (150 m) a také veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum, školy, poliklinika, parky, hřiště, restaurace atd.), která se nachází v krátké docházkové vzdálenosti. Na straně druhé se tento nárožní dům bude nacházet v klidné vilové části „starého“ Proseka, přímo na historickém náměstí s vyhlídkou na malebná kostel Sv. Václava.

Velikost bytu: 2+kkStav: ProdánoDatum kolaudace: 2013 Terasa/balkon: 7.97 m2 Podlaží: 2 Plocha: 55.64 m2 Garážové stání: Možnost přikoupit parkovací stání v suterénu domu. Vybavení:V bezprostřední blízkosti se nachází nákupní centra, mateřská a základní škola, poliklinika, rekreační plochy a hřiště.Poloha – Městská část Prosek část náhorní plošiny mezi vysočanským, libeňským a střížkovským údolím. Jeho součástí je sídliště s rozlehlým parkem a „starý“ Prosek s nižší zástavbou rodinných domů a výhledy na Prahu a dále oblast proseckých jeskyní. Nedaleko „naší“ rezidence se nachází malebný kostel Sv. Václava s barokní fasádou a s přilehlým romantickým hřbitovem a farou, které jsou vzpomínkou na historické jádro starého Proseka.Dopravní spojení: Stanice metra C „Prosek“ – 7 minut pěšky – 350 m, stanice autobusu „Prosecká“ – 2 minuty pěšky – 150 m, autem napojení na městský okruh Prosecká.) Tento objekt je součástí: REZIDENCE U PROSECKÉHO KOSTELA
Kontaktní osoba(-y): PaeDr. Jitka Vyskočilová, tel.: +420 722 978 242

Plány

05_bj-nove.pdf (PDF, 58.07 KB)

Fotografie

prosinec 2013
prosinec 2013
prosinec 2013
prosinec 2013
prosinec 2013
prosinec 2013
vizualizace
vizualizace
vizualizace
vizualizace
Vaše nová cesta domů!
Vaše nová cesta domů!
-

Poslat nabídku e-mailemE-mail:  
-
-

Mám zájem - zavolejte miJméno a příjmení: Telefon:  
-

tisk nabídky nahoru zpět