Prodej bytu 3+kk s terasou a zahrádkou a parkováním

Byt - prodej, U proseckého kostela, Praha 9 - Prosek

Logicky řešený byt, dispozice 3 +kk/T se zahrádkou, se nachází v přízemí Rezidence U proseckého kostela, Praha 9, která je oplocena. Byt lze jednoduše předělat i na 4+kk/T.
Prostorný obývací pokoj (40 m2) s kuch. koutem, ze kterého je vstup na terasu a zahrádku je orientován na západ, takže je celé odpoledne až do večerních hodin osluněn.

Bytová jednotka je rozdělena do dvou částí. Jedna je klidná, soukromá a tvoří ji 2 ložnice a koupelna s WC. Druhé samostatné WC, který mohou používat návštěvy, je umístěno u obývacího pokoje na společenské straně bytu.
Byt je možnou přirovnat k malém rodinnému domu, kde každá rodina ocení komfort moderního bydlení s možností kontaktu a pobytem v zeleni.
V nově vznikajícím projektu je možno vybrat si z dalších bytů, které najdete na naší adrese www.uproseckehokostela.cz
Výhodou tohoto projektu je malebné místo ve vilové, historické části starého Proseka na Praze 9, ale veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum, poliklinika, škola i hřiště a parky) jsou v docházkové vzdálenosti. Také stanice metra a autobusu je vzdálena nejdále 350 m. Jedno parkovací stání je zahrnuto v ceně bytu.

Velikost bytu: 3+kkStav: ProdánoDatum kolaudace: 2013Cena: Vč.DPH Terasa/balkon: 72.65 m2Zahrada: 63.80 m2 Podlaží: 1 Plocha: 82.09 m2 Garážové stání: V ceně bytu je zahrnuto 1 parkovací stání (č.4) v suterénu domu. Vybavení:V bezprostřední blízkosti se nachází nákupní centra, mateřská a základní škola, poliklinika, rekreační plochy a hřiště.Poloha – Městská část Prosek část náhorní plošiny mezi vysočanským, libeňským a střížkovským údolím. Jeho součástí je sídliště s rozlehlým parkem a „starý“ Prosek s nižší zástavbou rodinných domů a výhledy na Prahu a dále oblast proseckých jeskyní. Nedaleko „naší“ rezidence se nachází malebný kostel Sv. Václava s barokní fasádou a s přilehlým romantickým hřbitovem a farou, které jsou vzpomínkou na historické jádro starého Proseka.Dopravní spojení: Stanice metra C „Prosek“ – 7 minut pěšky – 350 m, stanice autobusu „Prosecká“ – 2 minuty pěšky – 150 m, autem napojení na městský okruh Prosecká.) Tento objekt je součástí: REZIDENCE U PROSECKÉHO KOSTELA
Kontaktní osoba(-y): PaeDr. Jitka Vyskočilová, tel.: +420 722 978 242

Plány

3.pdf (PDF, 216.31 KB)

Fotografie


Vaše nová cesta domů!
Vaše nová cesta domů!
-

Poslat nabídku e-mailemE-mail:  
-
-

Mám zájem - zavolejte miJméno a příjmení: Telefon:  
-

tisk nabídky nahoru zpět