Prodej pozemku se stavební povolením pro RD a bytové domy

Pozemek, Zbůch, okr. Plzeň

Prodáváme pozemek na krásném místě nedaleko Plzně. K pozemku je vyhotovený projekt, na který bylo vydáno územní rozhodnutí i stavební povolení.

Projekt plánuje výstavbu 5 solitérních rodinných domů, 91 řadových rodinných domů, 11 bytů ve viladomě a 25 bytů v bytovém domě.


Obec Zbůch se nachází jihozápadně od Plzně při silnici I26 na Horšovský Týn. Lokalita zasahuje jedním okrajem prakticky až do centra obce.
Obec je dopravně napojena na MHD v Plzni (vlaky i autobusy), poloha obce cca 2 km od prvního dálničního sjezdu za městem Plzeň je ideální i z hlediska individuální automobilové dopravy.
Obec Zbůch poskytuje plnou vybavenost, v místě se nachází základní a mateřská škola, knihovna, zdravotní středisko, lékárna, pošta, nákupní středisko, sportovní zázemí.

Stav: VolnýCena včetně DPH: 13.000.000 KčCena: Cena zahrnuje: pozemky, projektovou dokumentaci a UR. Využití: Územní rozhodnutí povolení na projekt na 91 ŘRD, 36 bytů a 5 solitérních RD.
Stavební povolení na sítě, komunikace a stavbu RD v první etapě.
Územní rozhodnutí: anoStavební povolení: anoInženýrské sítě: V dosahu, kanalizace v plném rozsahu na pozemku dle zastavovacího plánu. Plocha: 33860.00 m2
Kontaktní osoba(-y): PaeDr. Jitka Vyskočilová, tel.: +420 722 978 242
-

Poslat nabídku e-mailemE-mail:  
-
-

Mám zájem - zavolejte miJméno a příjmení: Telefon:  
-

tisk nabídky nahoru zpět