Novinky

REZIDENCE U PROSECKÉHO KOSTELA
REZIDENCE U PROSECKÉHO KOSTELA
Praha 9 - Prosek, U Proseckého kostela
| více |

Zpravodaj
Pro odběr zpravodaje zadejte prosím Vaši e-mail adresu:

| více |
Hledat
Zadejte hledaný text anebo jeho část:
Podnikejte

Odkazy

Výměna odkazů

V případě zájmu o výměnu odkazů kontaktujte prosím seo@mhservis.cz.

Výroba, vybavení a úpravy průmyslových, komerčních a soukromých objektů, institucí a měst a obcí

Domona s.r.o. - kompletní vybavení Vaší prodejny

Rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek.

Dílenský nábytek TechnoBank

Nabízíme dílenský nábytek, šatní skříňky, kartotéky, kovové skříně a regály. Dílenský nábytek dodáváme již od roku 1999. V našem sortimentu naleznete nejen ekonomické varianty nábytku a ostatního dílenského vybavení, ale i profesionální pracovní nábytek a příslušenství. V současné době představujeme novou řadu dílenského nábytku - přijďte si prohlédnout dílenský stůl do naší vzorkové prodejny.

Kovový nábytek Alfa 3

Vyrábíme kovový nábytek, dílenský nábytek, vybavení šaten, kovové šatní skříně, kartotéky, pracovní stoly, kovové skříně. Zaručujeme rychlost, kvalitu a solidní jednání.

Kovový nábytek TechnoBank

Nabízíme dílenský nábytek, šatní skříně, kartotéky, kovové skříně, dílenské stoly, regály, odpadkové koše, parkové lavičky, stojany na kola, betonové květináče, školní tabule, lavice, školní nábytek, městský mobiliář.

Městský mobiliář 4 City

Městský mobiliář, to jsou odpadkové koše, parkové lavičky, stojany na kola, betonové květináče, zastávky, patníky atd. Zajišťujeme dodávky celé řady dalších celohliníkových a celokovových prvků pro městský a venkovní mobiliář.

Školní nábytek TechnoBank

Školní nábytek v našem elektronickém obchodu zastupují školní tabule, školní lavice, jídelní stoly a židle, školní židle, učitelské katedry, věšáky, školní šatní skříně a další. Nábytek pro školy od nás Vám nabízí kvalitu.

Vedení účetnictví OPUS Group Praha

Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví), zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nedílnou součástí naší práce jsou i přiznání k daním pro malé a střední firmy. Provádíme i rekonstrukce účetnictví.