Pronájem kancelářských a obchodních prostor v centru Prahy

Nebytový prostor - pronájem, I. P. Pavlova 3, Praha 2

Tato jedinečná šestipodlažní administrativní budova, kterou nabízíme k pronájmu, prošla kompletní rekonstrukcí a modernizací v roce 1994, kdy bylo docíleno rozdělení budovy na jedenáct samostatně pronajatelných částí.
Kanceláře je možno pronajímat i po menších částech, již od 30 m2.
V přízemí této budovy jsou umístěny obchodní plochy, které jsou velmi atraktivní z hlediska výborné dopravní dostupnosti. Stanice metra je vzdálena dvě minuty pěšky, stejně tak napojení na všechnu ostatní městskou dopravu. Tuto budovu postavenou v roce 1910 si za své sídlo zvolily takové společnosti jako jsou například OPUS Immobilien, architektonická kancelář KOTAS, Metroprojekt, BBC Praha (Ergoline), notářka JUDr.Marie Tlášková.
Administrativní budova se nachází v obchodní a bankovní čtvrti Prahy 2. Dále se v těsné blízkosti nachází právní a notářské kanceláře, bankovní domy jako jsou např. Commerzbank Frankfurt, Česká spořitelna, Komerční banka atd.

Kanceláře je možné pronajímat i po částech.

Platební podmínky: + služby (100,-Kč/m2/měsíc)Stav: VolnýCena bez DPH: 190 KčCena: za m2/měsíc Využití: V současné době jsou k pronájmu volné tyto kanceláře:

3. patro - 80 m2 (3 kanceláře)

Nadzemní podlaží: 6 Podzemní podlaží: 1Výtah: Ano Užitná plocha: 1835.00 m2 Parkování: Od OÚ pro Prahu 2 lze získat kartu opravňující parkovat na místech parkovací zóny pro Prahu 2,všude v okolních ulicích. Dále je možné zajistit krytá parkovací stání v podzemních garážích v suterénu hotelu Ibis a Novotel v Kateřinské ulici vzdálených cca 150 m. Vybavení:Fasáda objektu je renesanční stylová, výkladce nové z dubového masivu, dle požadavku památkového úřadu. Ve vstupním reprezentativním prostoru je k dispozici stylové schodiště s ozdobným litým kovovým zábradlím a také moderní skleněný výtah. Objekt je centrálně vyhříván. Vzduchotechnické zařízení přetlakově přivádí čerstvý, (v zimě ohřátý), filtrovaný vzduch z dvorní části objektu do celé budovy. Ve všech prostorách objektu jsou vysoké stropy. Štukové elementy, protihlučná dřevěná okna s mosaznými klikami a vnitřní kazetové dveře podtrhují reprezentativní charakter místností. Kanceláře v 5. patře jsou specifické a prostorné, vhodné pro ateliér. Na podlahách jsou parkety a koberce. Ve všech kancelářích je provedeno trubkování pro připojení počítačů, telefonů a kabelové televize. Každá samostatně pronajatelná část má své měřiče spotřeby energie, tepla a vody. Na každém patře jsou 2x2 toalety pro dámy a pány a 2 čajové kuchyňky. Vstup do objektu je zajištěn pomocí čipových karet v kombinaci s videotelefonem a je střežen pultem centrální ochrany. Dopravní spojení: Objekt je jedinečný svojí polohou a dostupností automobilem z hlavní pražské třídy (magistrály) z dálnice D1 od Brna nebo MHD. Před objektem je zastávka metra trasy C - I. P. Pavlova a taktéž zastávka tramvají (č.: 4, 6, 10, 16, 22, 23).
Kontaktní osoba(-y): PaeDr. Jitka Vyskočilová, tel.: +420 722 978 242

PlányFotografie

vstup do domu
vstup do domu
výtah
výtahMapa

-

Poslat nabídku e-mailemE-mail:  
-
-

Mám zájem - zavolejte miJméno a příjmení: Telefon:  
-

tisk nabídky nahoru zpět